sobota, 25 lutego 2017

TA KSIĄŻKA MNIE KOCHA ?!Hej!
Dziś przychodzę do was z nietypowym postem, jakim jest recezja ksiażki PewDiePie pt."Ta książka Cię kocha". Autorem tego dzieła (o ile to można dziełem nazwać) jest bardzo popularny szwedzki Youtuber Felix Kjellberg znany również jako PewDiePie.


Na pierwszy rzut oka może się nam wydawać, że to najnormalniejsza książka. Jednak po otwarciu już widać, że jest to książka oparta na sarkastycznych cytatach, które mają nas rozśmieczyć. Ale czy to robią? To już kwestia gustu.

Książka sama w sobie posiada mnóstwo rysunków/obrazków, które nadają humoru. Dodatkowo cytaty są odpowiednio dopasowane do danego tła i w całości tworzą coś naprawdę śmiesznego mimo tego, że prawie każdy cytat jest napisany z sarkazmem. 


Nie żałuję że wydałam za tą ksiązkę 35 zł. Za każdym razem gdy mam gorszy dzień mogę po nią sięgnąć i się trochę pośmiać.Podsumowująć: Moim zdaniem, książka jest godna polecenia ( jednak tylko dla osób,które znają się na żartach i sarkazmie). Cena jak na tak dobrze wykonaną książke też nie jest bardzo wysoka. Teraz możecie na internecie znaleźć ja za nawet 25zł.

A ty co sądzisz o tej książce? Podziel się swoją opinia w komentarzu! :)


10 komentarzy:

 1. Świetna jest, pozytywny zastrzyk energii. :)
  kreatywnienafotografii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam zamiar kupić tą książkę, jest świetna ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna książka! Muszę sobie ją koniecznie kupić
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. Cytat na rolce po papierze toaletowym mnie powalił :D Choć szkoda byłoby mi wydać tyle kasy na książkę, w której jest tak mało tekstu :) Kojarzę tego pana YT choć zawsze myli mi się z Onisionem :)
  http://altealeszczynska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa bardzo :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Super ksiażka. Chyba będę. Musiała w nią zainwestować; )

  OdpowiedzUsuń
 7. PewDiePie jest świetny, oglądam go, gdy mam gorsze dni. c: Jednakże nigdy nie ciągnęło mnie do kupna jego książki. Kto wie, może jednak warto mieć ją pod ręką w gorsze dni? c:

  http://popsuty-kran.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiedziałam, że jest taka książka. Bardzo przyjemny poprawiacz humoru :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)
Obraźliwe komentarze zostaną usunięte :)